Faaliyet

Alanlarımız

ZEMİN İŞLERİ

FORE KAZIK

Ardeniz İnşaat olarak fore kazık teknolojisini derin temel, zemin güçlendirme ve derin kazı iksalarında uygulamakta ve projenize uygun hizmet sunmaktayız. Ø50-Ø150 çaplarında farklı zemin koşullarında fore kazık imalatı yapan firmamız, projeye uygun delgi sistemi, makine ve yardımcı ekipman uyumu ile farklı zemin koşullarında delgi metodlarını başarıyla uygulamaktadır.


JET-GROUTİNG

Jet-grouting yöntemi; delgi işlemi yapılan zemine çimento şerbetinin yüksek püskürtme basıncı ile zemindeki boşluklara enjekte olması sonucunda zeminde silindirik beton kolon oluşturulmasıdır. Ardeniz İnşaat olarak başarılı jet-grout uygulamaları gerçekleştirebilmek için; modern makine ve ekipman parkına, güvenilir ve tecrübeli saha ekibine, konularında uzmanlaşmış mühendis kadrosuna sahiptir.


MİNİ KAZIK

Ardeniz İnşaat olarak proje doğrultusunda değişik çap ve boylarda mini kazık uygulamaları yapmaktayız. Hedefimiz; tasarım aşamasında kabul edilen mühendislik parametrelerini saha uygulamaları ile destekleyerek en ekonomik ve güvenli çözümleri üretmektir.


ÖNGERMELİ ANKRAJ VE ZEMİN ÇİVİSİ

Ardeniz İnşaat olarak, derin kazı projelerinde öngermeli ankraj, zemin çivisi gibi zemin dayanım sistemlerini başarı ile uygulamaktayız. Projelerin gereksinimlerini dikkate alarak, projeye uygun mühendislik çözümleri üretmek ve uygulamasını yapmak başlıca hedefimizdir.


SHOTCRETE

Shotcrete, standart betona göre daha ince taneli ve yüksek çimento oranlı özel dizayn betonun, yüksek basınçlı pompa ile birlikte püskürtülmesiyle uygulanmaktadır. Ardeniz İnşaat olarak hedefimiz püskürtme beton uygulamaları konusunda, inşaat sektöründe pratik, ekonomik, sağlam ve estetik çözümler üretip sizlere destek olmaktır.


TAAHHÜT İŞLERİ

Ardeniz İnşaat; üstlenmiş olduğu taahhüt projelerini zamanında, bütçesi içerisinde ve iş güvenliğine en üst düzeyde önem vererek tamamlamıştır. İnşaat sektörü açısından bakıldığında hiçbir projeyi küçük ya da büyük olarak nitelendirmemek gerektiğine inanan bir firma olmuştur. Başarımızın temelini müşterilerimizde sağlayacağımız memnuniyetin oluşturması şirketimizin temel değerleri arasındadır.